Ogłoszenia duszpasterskie 11 niedziela zwykła 18.06.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 11 niedziela zwykła 18.06.2017r.

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała, codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 procesja Eucharystyczna, w czwartek 22 czerwca uroczyste zakończenie oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół.

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Codziennie pół godziny przed Mszą świętą spowiedź dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego.

3. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii – remont instalacji dzwonów. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ten cel.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek  i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Ciasnocha Anna, 2)Kwoka Irena, 3)Sadowska Barbara, 4)Magierowska Barbara, 5)Kłoda Marzena, 6)Pasierb Jolanta, 7)Ulitowie, 8)Wedman Sławomir, 9)Krupa Renata, 10)Pomykała Jadwiga.

7. Msze święte w tygodniu codziennie o godz. 18:00, w poniedziałek, środę, czwartek i sobotę też rano o godz. 7:00, a w piątek o godz. 8:00. W sobotę o godz. 14:00 Msza św. Ślubna.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1) Marcin Michał Ruszel syn Marka i Zofii Pukała, stan wolny, ur.w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów z Adrianną Szpyrka, córka Ireneusza i Agnieszki Salach, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. III

2) Kamil Janusz Ataman syn Janusza i Marzeny Mendrala, stan wolny, zam. W Strażowie, Parafia Strażów z Anną Marią Rymarz, córka Tomasza i Agnieszki Gubernat, stan wolny, zam. W Bratkowicach, Parafia Bratkowice. Zap. II


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi