Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Strażowie [Zdjęcia, Wideo]

  • 0

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Strażowie [Zdjęcia, Wideo]

Category : WYDARZENIA

Kto spożywa moje ciało i Krew moją pije,
Trwa we mnie, a Ja w nim, będzie żył na wieki.
Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba.
Jeśli kto ten chleb spożywa, będzie żył na wieki.

15 czerwca 2017 r., w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, o godz. 9.00 w kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w Strażowie rozpoczęła się Msza św., której przewodniczył Proboszcz Ks. kanonik Edward Wnęk. W koncelebrze uczestniczył ks. Tadeusz Chmiel. Na Mszy św. były obecne władze sołectwa i samorządowe, nauczyciele i uczniowie, stowarzyszenia, goście.

Relacja zdjęciowa: Str@żów.pl

Zapraszamy do galerii  zdjęć z fotorelacji z Procesji Bożego Ciała w Strażowie [Zdjęcia wysokiej jakości]

Zapraszamy na Video relację z uroczystości

 


Ograniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi