Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020r.

1. Dzisiaj dzień modlitw za kościół w Chinach.

2. W piątek o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W sobotę 30 maja 2020 r. o godz. 10:00 w katedrze, biskup rzeszowski wyświęci na kapłanów 6 diakonów z naszej diecezji. Modlimy się w intencji przyszłych neoprezbiterów.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Małgorzata Cyrul, 2)Anna Wilk, 3)Jolanta Hess, 4)Lucyna Szajnar, 5)Teodora Wajda, 6)Lucyna Cisek, 7)Małgorzata Krupa, 8)Zbigniew Pietkiewicz, 9)Grzegorz Błoński, 10)Wanda Sierpińska.

5. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00, 18:00, w sobotę tylko o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 14:00 Msza św. ślubna.

6. Zapowiedzi przedślubne:

1) Do zawarcia Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Dawid Paweł Majda, ur. w Rzeszowie, stan wolny, zam. w Hermanowej: Magdaleną Edytą Pasierb, ur. w Rzeszowie, stan wolny, zam. w Strażowie, zapowiedź I.


INTENCJE MSZALNE 25.05 – 31.05.2020 r.


zobacz także:

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia 

 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi