Uczniowie SP w Strażowie uczcili pamięć św. Jana Pawła II w 100 rocznicę urodzin

  • 0

Uczniowie SP w Strażowie uczcili pamięć św. Jana Pawła II w 100 rocznicę urodzin

Category : WYDARZENIA

„Od Lolka bramkarza do Jana Pawła II”

Uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Strażowie w ramach katechezy zdalnej uczcili pamięć Jana Pawła II w 100 lecie urodzin wykonując prace plastyczne na temat: “Od Lolka bramkarza do Jana Pawła II” – techniką dowolną: wydzieranka, wyklejanka, rysunek kredkami, farbami.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze prace uczniów.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi