Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021r.

1. III Niedziela Wielkanocna rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny i jest równocześnie dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego. To też trzecia niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii (ogrzewanie kościoła, trzeba naprawić duży dzwon, bo spadło „serce dzwonu”). Bóg zapłać ofiarodawcom.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Anny Rydzik.

3. W piątek uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne,

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Beata Nycz, 2)Teresa Rejman, 3)Zofia Janik, 4)Mariusz Mazur, 5)Beata Trzyna, 6)Ewa Rakszawska, 7)Ewelina Kopeć, 8)Magdalena Grędysa, 9)Krystyna Jastrząb, 10)Barbara Jastrząb.


Intencje mszalne od 19.04 – 25.04. 2021 r.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi