Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela zwykła – 02.10.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela zwykła – 02.10.2022 r.

1. W przyszłą niedzielę 9.X. będziemy obchodzić pod hasłem „Mniej znaczy więcej. Radość z dzielenia” Niedzielę św. Franciszka.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00, o godz. 17:00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. odwiedziny chorych od godz. 8:00.

3. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefy Kawy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Monika Zdeb, 2)Monika Szklasz, 3)Anna Kulig, 4)Półtorakowie, 5)Urszula Bytnar, 6)Lucyna Kamińska i Nowi Mieszkańcy z tego osiedla 7)Magdalena Olszańska, 8)Lidia Kopeć, 9)Sandra Anyszek, 10)Zofia Cynk.

6. W dniu 28.09.2022 r. odbyło się spotkanie rady parafialnej i ustalono:
a) Aby uzupełnić członków rady parafialnej: w kościele jest wystawiona na stoliku za ławkami skrzynka do której można wrzucać kartki z nazwiskami chętnych kandydatów do rady parafialnej z każdego rejonu parafii. Skrzynka będzie wystawiona do 16.10.2022 r.
b) Z przyczyn niezależnych od nas remont planowanego ogrodzenia na cmentarzu został przeniesiony na przyszły rok,
c) Odbędzie się usuwanie dwóch świerków przed kościołem dla ogólnego bezpieczeństwa,
d) Otrzymaliśmy projekt witraża do kościoła do zaakceptowania, do zapoznania się przez wiernych, dlatego są one wywieszone na gablotach przy kościele i na stronie internetowej parafii. Symbole witraży to sakramenty święte. Witraż na jednym oknie może wynieść wraz z montażem od 4.5 – 5 tyś. zł. (jeden symbol sakramentu np. Bierzmowanie). Czekamy na ofiarodawców imiennych (rodziny) lub grupy, których można umieścić na witrażu jako fundatora. Od przyszłej niedzieli można składać ofiary pieniężne w kopercie na ten cel. Im szybciej zbierzemy konieczną kwotę, to wtedy zamówi się wykonanie witraży.

7. Msza św. od poniedziałku do soboty o godz. 7:00 i 17:00.

potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia.

Rzeszowska Procesja Różańcowa

Intencje mszalne od 03-09.10.2022 r.

I piątek miesiąca. Modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Biskupi na XXII Dzień Papieski: Fundamentem moralności chrześcijańskiej jest naśladowanie Chrystusa

KOMUNIKATY KURII – 27. Niedziela Zwykła, 02.10.2022 r.

Watykan opublikował temat 57. Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu

Papież do Polaków: Zawierzajcie Maryi wasze troski i potrzeby świata, zwłaszcza sprawę pokoju

Nowenna do św. Michała Archanioła