Rzeszowska Procesja Różańcowa

  • 0

Rzeszowska Procesja Różańcowa

Category : Komunikaty Kurii

2 października 2022 r. o godz. 15.00 przy krzyżu upamiętniającym ofiary komunizmu na Placu Śreniawitów w Rzeszowie rozpocznie się Rzeszowska Procesja Różańcowa, która rozpocznie obchody Dnia Papieskiego w naszej diecezji. Uczestnicy procesji przejdą ul. Szopena, al. Lubomirskich, ul. 3 Maja i ul. Sokoła do Bazyliki Bernardynów, gdzie będzie sprawowana Msza św. Organizatorem procesji jest Rada Ruchów i Stowarzyszeń Diecezji Rzeszowskiej.

Na zdjęciu Rzeszowska Procesja Różańcowa 1 października 2017 r. (fot. T. Nowak)


Liturgia Dnia

Papieska Intencja Apostolstwa na październik 2022

O Kościół otwarty na wszystkich
Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

Przejdź do paska narzędzi