2 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021r.

  • 0

2 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021r.

1. Dziś składka na Caritas i początek Tygodnia Miłosierdzia. Przed ołtarzem do kosza składamy ofiary ze skarbonek jałmużna wielkopostna z przeznaczeniem na pomoc dla seniorów.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zdzisławy Brzykowskiej.

3. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Wioletta Strzałkowska, 2)Halina Pieczonka, 3)Małgorzata Błaszkowicz, 4)Dorota Boratyn, 5)Kamil Lech, 6)Aneta Płach, 7)Anna Nycz, 8)Janina Cyrnek, 9)Ewelina Gaweł, 10)Monika Nycz.

Intencje mszalne od 12.04 – 18.04. 2021 r.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Ogłoszenie społeczne

Od 1 kwietnia 2021 r. w całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny ludności i mieszkań 2021. Jego podstawową metodą jest spis internetowy, czyli samospis. Przeprowadzić go można na własnych komputerach lub urządzeniach mobilnych, uzupełniając dane
w formularzu dostępnym na stronie internetowej spis.gov.pl  W szczególnie uzasadnionych przypadkach (gdy osoba nie będzie mogła wypełnić w żaden sposób formularza elektronicznego, prosimy skontaktować się z gminnym biurem spisowym. NSP 2021 jest obowiązkowy i dotyczy wszystkich osób mieszkających w Polsce.

Urząd Gminy Krasne informuje, że w dniu 14 kwietnia 2021 r. będzie dodatkowy termin odbioru popiołów z terenu gminy Krasne i prosimy mieszkańców o wystawienie w tym dniu odpowiedniego pojemnika.


Przejdź do paska narzędzi