Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskie w Rzeszowie

  • 0

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskie w Rzeszowie

Category : Komunikaty Kurii

Wydział duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie zaprasza na centralną uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Rzeszowie, 16 czerwca 2022 r. odbędzie się centralna procesja Bożego Ciała w Rzeszowie. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. na Placu Farnym o godz. 9.00, następnie procesja przejdzie ulicami: 3-go Maja, Zamkową, Lisa – Kuli, Cieplińskiego i Sokoła przed Bazylikę Mniejszą Matki Bożej Rzeszowskiej, gdzie będzie zakończenie uroczystości ok. godz. 12.00.


Papieska intencja na lipiec 2022

Za osoby starsze

Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Przejdź do paska narzędzi