Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii p.w. NMP Królowej Polski i Św. Antoniego z Padwy w Strażowie

  • 0

Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii p.w. NMP Królowej Polski i Św. Antoniego z Padwy w Strażowie

    W czwartek 26 maja 2016 r. obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Po uroczystej Mszy św. o godz. 9.00. ulicami naszej parafii wyruszyła procesja do czterech ołtarzy ,,Strażów-Kamieniec”. Zgodnie z tradycją poszczególne ołtarze przygotowali mieszkańcy parafii. Tegoroczne ołtarze na Boże Ciało przygotowano u państwa: Świerk, Wolanin, Nowak i Barszczowskich. Wszystkim zaangażowanym przy strojeniu przepięknych ołtarzy należą się podziękowania.

“Ja jestem Chlebem życia, kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął;
a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie.”

« 1 z 7 »


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi