Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2016 – NA ŻYWO!

  • 0

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2016 – NA ŻYWO!

Tegoroczny Koncert Jednego Serca Jednego Ducha odbędzie się 26 maja 2016, g. 19:00. Transmisja internetowa z wydarzenia będzie dostępna już od godz. 17:00.

Od 2003 roku gromadzimy się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne. Dziękujemy za Jana Budziaszka – inspiratora Koncertu, za Marcina Pospieszalskiego – kierownika muzycznego, za artystów z całej Polski, muzyków i chór, za wszystkich uczestników i dobroczyńców Koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. Zapraszamy do włączenia się we wspólne dzieło Koncertu.

www.jednegoserca.pl

Jak można włączyć transmisję internetową?
– poprzez baner widoczny na stronie głównej Koncertu: jednegoserca.pl

– poprzez stronę internetową Katolickiej Telewizji Serbinów: tv.serbinow.pl
– poprzez stronę internetową Telewizji Rzeszów Na Żywo: rzeszownazywo.pl
– kanał YouTube: youtube.com/jednegosercapl
– wpis na profilu Facebook: facebook.com/jednego.serca.jednego.ducha
– wpis na profilu Twitter: twitter.com/KoncertJSJD

Transmisja internetowa rozpocznie się od godz. 17:00.

W moim kraju YouTube nie pozwala na dostęp do transmisji, jak będę mógł oglądnąć Koncert?
Telewizja Rzeszów Na Żywo udostępnia transmisję z własnych serwerów. Dodatkowo po godz. 21, można nas oglądać poprzez TV Trwam – drogą naziemną, satelitarną jak również internetową: http://tv-trwam.pl/na-zywo

Transmisja radiowa:
– Radio VIA
– RDN Małopolska
– RDN Nowy Sącz


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi