Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość świętego Jana Chrzciciela – 24.06.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Uroczystość świętego Jana Chrzciciela – 24.06.2018r.

1. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na „świętopietrze”. Msze święte o godz. 9:00 i 18:00. O godz. 8:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy społeczne, rodzinne i osobiste.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

3. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na potrzeby parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

4. W przyszłą niedzielę składka na WSD w Rzeszowie.

5. 6 lipca 2018r. w piątek około godz. 11:15 będziemy gościć pielgrzymów 38 Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę – grupę św. Urszuli z Łańcuta w liczbie 120 osób. Jak co roku proszę parafialny Zespół Caritas, Towarzystwo Społeczno – Kulturalne oraz chętnych do przygotowania posiłku i przystanku dla pielgrzymów.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Anna Socha, 2)Jolanta Sołtys, 3)Jadwiga Krzywdzik, 4)Grażyna Gdakowicz, 5)Beata Szuberla, 6)Bronisława Szajnar, 7)Zofia Kusa, 8)Anetta Mendrala, 9)Marta Wisz, 10)Ewa Wisz.

7. Zapowiedzi przedślubne:
1)Mateusz Jan Kuźniewski syn Marka i Bogusławy ur. w Rzeszowie zamieszkały w parafii Strażów z Małgorzatą Magdaleną Bułaś córka Edwarda i Heleny ur. w Rzeszowie, zamieszkałą w parafii Stobierna. Zap. I

8. W tygodniu msze święte o godz. 18:00, w okresie wakacji we wtorki i w czwartki o godz. 7:00. Nie ma mszy św. o godz. 18:00. W poniedziałek, w środę i w sobotę msza św. o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę Msza św. ślubna, a wieczorem Chrzest dziecka. W niedzielę o godz. 16:00 Chrzest dzieci. Do końca czerwca litania do NSPJ przed Mszą świętą o godz. 17:50, a we wtorek i w czwartek o godz. 7:00 rano. Zapraszam.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaLiturgia Dnia

Papieska Intencja Apostolstwa na październik 2022

O Kościół otwarty na wszystkich
Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

Przejdź do paska narzędzi