Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła – 11.11.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła – 11.11.2018r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek ofiar pieniężnych przeznaczonych dla WSD w Rzeszowie jako pomoc jesienna.

2. We czwartek Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca, koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. O godz. 17:00 spotkanie dla młodzieży z klasy VIII i III gimnazjum jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

4. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii. Bądźmy ofiarni.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Lidii Jachowicz.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Maria Laskowska 2)Halina Kłęk 3)Urszula Bryła 4)Karolina Chmiel 5)Teresa Krata 6)Ewa Głowiak 7)Anna Wolanin 8)Jolanta Wisz 9)Beata Ząbek 10)Maria Laskowska 11)Jachowicz Maria

7. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:45 i Msza święta, a w poniedziałek, w piątek i w sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00. W przyszłą niedzielę na sumie chrzest dziecka. Zapraszam.

8. Są do nabycia gazetki katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło w cenie 5 zł; w zakrystii są kalendarze misyjne na ścianę w cenie 5 zł.

9. Ogłoszenie organisty:
Dzisiaj po Mszy św. zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Poświęcone opłatki nasz pan organista rozpocznie roznosić do wszystkich domów naszej parafii. Mamy nadzieję, że podobnie jak i w latach ubiegłych we wszystkich domach zostanie przyjęty z życzliwością. Pan organista nie otrzymuje co miesiąc wynagrodzenia. Zebrana ofiara z opłatków jest jego całorocznym wynagrodzeniem za jego pracę wśród nas. Bądźmy ofiarni.
Pan organista zacznie roznosić opłatki w najbliższą sobotę 17 listopada br. w godzinach od 9:00 do 20:00

kolonia Krasne od nr 1063 prawą stroną w stronę drogi 94 do nr 962 (pan Frączek) oraz z powrotem lewą stroną. Bażantarnia do stadionu do pani Lucyny Gunii.
W niedzielę 18 listopada w godz. od 12:00 do 16:00 i 17:00 do 19:00 od Strażów Kamieniec od nr.307 (delikatesy centrum) (p. Laskowska) i 310 prawą stroną do nr 327 (p. Barszczowscy) i z powrotem lewą stroną od nr. 328 do 342 oraz prawą stroną w kierunku do kolonia krasne do domu nr. 351c.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi