Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła 06.11.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła 06.11.2016 r.

1. Dziś po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek w związku z VIII Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Iraku pod hasłem „Pokój dla Iraku”. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, po południu od godz. 15:30, o godz. 16:00 wypominki i Msza święta. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

2. We wtorek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy dla Intronizacji NSPJ w Parafii.

3. W środę 9 listopada Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

4. W piątek 11 listopada 98 Rocznica Odzyskania Niepodległości i święto narodowe. Modlimy się w intencji ojczyzny, wywieszamy przed domami flagi narodowe. Msza św. Tylko o godz. 9:00, wcześniej wypominki.

5. W przyszłą niedzielę przybędzie proboszcz z utworzonej niedawno w naszym dekanacie parafii p.w. Św. Jana Pawła II (koło Auchan) w Rzeszowie i będzie głosił kazanie oraz zbierał datki na tacę na budowę świątyni. Bądźmy ofiarni. Bóg zapłać.

6. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji zbiórki płodów rolnych na terenie parafii. Członkowie towarzystwa oraz jego podopieczni w codziennych modlitwach proszą Pana Jezusa o błogosławieństwo i opiekę dla ludzi dobrej woli. Bóg zapłać za ofiary pieniężne dla WSD w Rzeszowie jako pomoc jesienną. Zebrano 656,50 zł. Bóg zapłać.

7. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła. Ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Hazik Jakub 2)Dłurzyńska Monika 3)Hess Helena 4)Ładońska Małgorzata 5)Pasierb Bogusława 6)Lis Eliza 7)Koń Barbara 8)Dragan Izabela.

9. W tygodniu msze św. o godz. 17:00 poprzedzone wypominkami, 11 listopada tylko Msza św. o godz. 9:00 i wypominki.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Papieska Intencja Apostolstwa na maj 2024

Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

Koncert Pieśni Maryjnych

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi