Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła – 15.10.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła – 15.10.2017r.

1. Dziś przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego. Składka na potrzeby parafii.

2. W środę święto św. Łukasza. Modlimy się za pracowników Służby Zdrowia. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Intronizacyjnej NSPJ za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie, zaangażowanie i udział mieszkańcom w rekolekcjach i w Intronizacji NSPJ na Króla Królów i Pana Panów w naszej parafii.

Relacja z Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parafii Strażów

3. W tym tygodniu w piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

4. W sobotę 21.X. w katedrze rzeszowskiej odbędzie się dziękczynienie za 25 lat działalności misyjnej diecezji rzeszowskiej. Msza św. o godz. 12:00 połączona z Kongresem Misyjnym Dzieci.

5. W niedzielę 22.X. przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną i rozpocznie się Tydzień Misyjny (22-28 października). Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Stanisława Płachta, 2)Krystyna Barnat, 3)Jakub Hazik, 4)Monika Dłurzyńska, 5)Helena Hess, 6)Bogusława Pasierb, 7)Eliza Lis, 8)Barbara Koń, 9)Izabela Dragan.

7. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu o godz. 17:30 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:30 i Msza św. Zapraszam.

 

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi