Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła – 15.10.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 28 niedziela zwykła – 15.10.2017r.

1. Dziś przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego. Składka na potrzeby parafii.

2. W środę święto św. Łukasza. Modlimy się za pracowników Służby Zdrowia. Po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja Grupy Intronizacyjnej NSPJ za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Składam serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie, zaangażowanie i udział mieszkańcom w rekolekcjach i w Intronizacji NSPJ na Króla Królów i Pana Panów w naszej parafii.

Relacja z Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parafii Strażów

3. W tym tygodniu w piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

4. W sobotę 21.X. w katedrze rzeszowskiej odbędzie się dziękczynienie za 25 lat działalności misyjnej diecezji rzeszowskiej. Msza św. o godz. 12:00 połączona z Kongresem Misyjnym Dzieci.

5. W niedzielę 22.X. przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną i rozpocznie się Tydzień Misyjny (22-28 października). Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Stanisława Płachta, 2)Krystyna Barnat, 3)Jakub Hazik, 4)Monika Dłurzyńska, 5)Helena Hess, 6)Bogusława Pasierb, 7)Eliza Lis, 8)Barbara Koń, 9)Izabela Dragan.

7. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu o godz. 17:30 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:30 i Msza św. Zapraszam.

 

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi