Ogłoszenia duszpasterskie 23 niedziela zwykła – 10.09.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 23 niedziela zwykła – 10.09.2017r.

1. W poniedziałek o godz. 18:00 zbiórka ministrantów i lektorów. Zachęcamy do zapisu nowych kandydatów na ministrantów. Próba scholii w poniedziałek o godz. 17:00.
we wtorek 12.09 w Rzeszowie Uroczystość MB RZESZOWSKIEJ.

2. W środę po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ naszej parafii.

3. W czwartek 14.09. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i po Mszy św. spotkanie dla bierzmowanych z kl. III gimnazjum z całej parafii.

4. W piątek koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

5. W przyszłą niedzielę 51 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu i składka do puszek na Katolickie Radio Via. To też trzecia niedziela miesiąca i składka na potrzeby parafii (remont dzwonnicy). Można w zakrystii również składać indywidualne ofiary na remont dzwonnicy. „Bóg zapłać”.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1) Maria Pikor, 2)Urszula Skrobacz, 3)Ludmiła Pietraszek, 4)Katarzyna Gancarz, 5)Sławomir Józefczyk,6)Bożena Józefczyk, 7)Jadwiga Wilk, 8)Anna Rydzik, 9)Małgorzata Hospod,10)Maikowie, 11)Małgorzata Migut.

7. Diecezjalny Opiekun Apostolatu Margaretka zaprasza na 1 Diecezjalne Rekolekcje Apostolatu Margaretka w Domu Rekolekcyjnym bł. Karoliny w Porębach Dymarskich w dniach 22-24 września 2017 r. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek i w piątek tylko rano o godz. 7:00. W sobotę msza św. Ślubna, a wieczorem Chrzest dziecka.

Rzeszowskie Dożynki Diecezjalne 2017 w Parku Papieskim [Zdjęcia]

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.
Dziś obchodzimy

św. Jadwigi Śląskiej, wspomnienie

Imieniny

Florentyny, Gawła

Myśl dnia
Piękno bez dobroci jest jak dom bez drzwi, okręt bez wiatru, źródło bez wody. przysłowie włoskie
Czytania

Rz 4, 13. 16-18 • Ps 105 • Łk 12, 8-12 liturgia dnia

Przejdź do paska narzędzi