Ogłoszenia duszpasterskie 21 Niedziela zwykła – 21.08.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 21 Niedziela zwykła – 21.08.2016 r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – na ogrodzenie.

2. Dziś Gminne Dożynki w Malawie. Msza św. o godz. 14:00 w Kościele Parafialnym w Malawie.

3. We wtorek 23 sierpnia wspomnienie bł. Władysława Findysza, ucałowanie relikwii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

4. W piątek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu o godz. 9:30 będzie zbiórka na parkingu przy kaplicy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zorganizowana z fundacją pomoc kościołowi w potrzebie.

5. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty indywidualne na ogrodzenie. Bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Madera Gabriela, 2)Goch Edyta, 3)Gembarowska Ewa, 4)Skalniak Katarzyna, 5)Kunysz Iwona, 6)Nycz Urszula, 7)Ruman Anna, 8)Puziewicz Sławomir, 9)Domino Maria, 10)Puziewicz Zofia.

7. W przyszłą niedzielę 28 sierpnia w Katedrze dziękczynienie za tegoroczne zbiory i dzień modlitwy o Boże Błogosławieństwo dla pracy rolników. Rozpoczęcie o godz. 11:00, msza św. o godz. 12:00.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę też o godz. 7:00, w niedzielę na sumie chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


źródło: youtube.com


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi