Ogłoszenia duszpasterskie 14 niedziela zwykła 09.07.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 14 niedziela zwykła 09.07.2017r.

1.We wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy.

2.W środę po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii. Zapraszam.

3.Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – renowację dzwonów. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcom.

4.Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

5.Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarowali pomoc finansową, jak i pomoc przy poczęstunku dla pielgrzymów zmierzających do Częstochowy z Łańcuta, grupa św. Urszuli.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek  i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:      
1) Stanisława Misiewicz, 2)Elżbieta Peszko, 3)Dorota Wiatr, 4)Lucyna Buk, 5)Ewa Misiewicz, 6)Helena Jachowicz, 7)Dominika Puziewicz, 8)Wioletta Dec, 9)Anna Kuna, 10)Zającowie.

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i czwartek tylko o godz. 7:00, w środę, piątek i sobotę rano o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.

8. Zapowiedzi przedślubne:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1)Adam Sebastian Wilk syn Krzysztofa i Haliny Wiącek, stan wolny, zam. w Domatkowie parafia Domatków z Dominiką Krystyną Borowiec, córka Janusza i Małgorzaty Urban, stan wolny, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. II


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi