Ogłoszenia duszpasterskie 11 Niedziela zwykła – 10.06.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 11 Niedziela zwykła – 10.06.2018r.

1.Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii. Można też składać ofiary na konto parafialne. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

2.We wtorek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3.Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

4.W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. O godz. 8:00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży codziennie pół godziny przed mszą świętą.

5.W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Elżbieta Czapor, 2)Janina Rząsa, 3)Małgorzata Weber, 4)Janina Papiernik, 5)Zdzisława Błońska, 6)Renata Nowak, 7)Barbara Rejman, 8)Teresa Grzesik, 9)Zofia Mazur, 10)Barbara Cyrnek.

7.Zapowiedzi przedślubne:

1)Mateusz Jastrząb syn Władysława i Krystyny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Barbarą Magdaleną Bojda córka Jana i Bogusławy, ur. w Rzeszowie, zam. w Jasionce. Zap. III

2)Jacek Ruman syn Antoniego i Agnieszki Lis, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Izabelą Marią Ataman córka śp. Janusza i Marzeny Mendrala, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. III

3)Mateusz Krzanowski syn Mariusza i Urszuli Leniart, ur. w Rzeszowie, zam. w Hermanowej parafia Tyczyn z Jolantą Alicją Bogacz córka Pawła i Małgorzaty Kuna, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. III

4)Dominik Trzyna syn Mariusza i Małgorzaty Bednarska, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Kingą Zofią Wolanin córka Władysława i Stanisławy Kobiałka, ur. w Rzeszowie, zam. w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Zap. III

8.W tygodniu o godz. 17:50 litania do NSPJ i Msza święta, w niedzielę o godz. 15:30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, litania do NSPJ i o godz. 16:00 Msza święta. W poniedziałek, we wtorek, w środę i w sobotę msze św. o godz. 7:00 i 18:00. W piątek o godz. 8:00 i 18:00. Zapraszam. W niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi