KOMUNIKATY KURII – 31. Niedziela zwykła, 30.10.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 31. Niedziela zwykła, 30.10.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza ministrantów, którzy ukończyli kurs lektorski na błogosławieństwo, które odbędzie się w sobotę 5 listopada o 15:00 w sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu. Księży chcących zgłosić ministrantów prosimy o kontakt telefoniczny: 697-333-539 lub mailowy rzeszowlso@gmail.com. Więcej informacji www.lso.rzeszow.pl

Wypominki szkolne odbędą się 3 listopada br. (czwartek) o godz. 10 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie (ul. Ks. Jałowego 37). Mszy św. będzie przewodniczył biskup Edward Białogłowski.

Drukarnia „Bonus Liber” przygotowała pakiet pomocy do katechezy parafialnej „Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej” (podręcznik dla dziecka i dla katechety). Pomoce można nabyć w hurtowni „Arka” w Rzeszowie.

W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu Rzeszów – Wilkowyja zostanie odprawiona o godz. 14.00. Natomiast w Dzień Zaduszny Msza św. i procesja po starym cmentarzu przy ul. Targowej będzie o godz. 17.00. Szczegółowe informacje zostały przesłane do parafii wcześniej.

W poniedziałek (31 października br.) i w środę (2 listopada br.) kuria diecezjalna i sąd biskupi w Rzeszowie będą nieczynne.


Przejdź do paska narzędzi