Zmarł Śp. Józef Kleparski

  • 0

Zmarł Śp. Józef Kleparski

JEZU UFAM TOBIE

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!

W dniu 22.01.2017 r. zmarł Śp. JÓZEF KLEPARSKI,
Msza żałobna zostanie odprawiona we wtorek, 24 stycznia 2017 r. w kościele parafialnym w Albigowej
o godz. 9.15 różaniec, a o godz. 10:00 Msza św. pogrzebowa.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Parafialnym w Albigowej.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!

 


Różaniec w intencji Zmarłego zostanie odprawiony w dniu pogrzebu o godz. 9:15 w kościele parafialnym w Albigowej


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi