Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA

  • 0

Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA

Category : Komunikaty Kurii

W niedzielę, 18 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził 56. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu pod hasłem „Słuchanie uchem serca”. Z tej okazji w parafiach całej diecezji organizowana jest zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA. Słuchacze spoza diecezji rzeszowskiej mogą wesprzeć Katolickie Radio VIA poprzez wpłatę na konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Lubeni: 89 9161 0001 0004 5623 2000 0010, lub przez płatności on-line na stronie www.radiovia.com.pl

Zdjęcie: ks. Jakub Nagi


Liturgia Dnia

Papieska Intencja Apostolstwa na październik 2022

O Kościół otwarty na wszystkich
Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

Przejdź do paska narzędzi