Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

  • 0

Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

Category : WYDARZENIA

Zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców oraz gości Naszego Sołectwa Strażów na Jasełka „Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką…” w wykonaniu uczniów ZS w Strażowie oraz TOWARZYSTWA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO „STRAŻOWIANIE”, które odbędą się w dniu: 6 stycznia 2016 r. (środa) o godz.10.30 w Kościele Parafialnym w Strażowie.


Papieska Intencja Apostolstwa na maj 2024

Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

Koncert Pieśni Maryjnych

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi