Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

  • 0

Zaproszenie na Jasełka w Strażowie

Category : WYDARZENIA

Zapraszamy wszystkich parafian, mieszkańców oraz gości Naszego Sołectwa Strażów na Jasełka „Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką…” w wykonaniu uczniów ZS w Strażowie oraz TOWARZYSTWA SPOŁECZNO-KULTURALNEGO „STRAŻOWIANIE”, które odbędą się w dniu: 6 stycznia 2016 r. (środa) o godz.10.30 w Kościele Parafialnym w Strażowie.


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi