Transmisje z pogrzebu bp. Jana Niemca i ks. Stanisława Maca

  • 0

Transmisje z pogrzebu bp. Jana Niemca i ks. Stanisława Maca

Category : Komunikaty Kurii

4 listopada odbędzie się pogrzeb bp. Jana Niemca, a 5 listopada – pogrzeb ks. Stanisława Maca. Uroczystości pogrzebowe bp. Niemca będą transmitowane na antenie TVP, a ks. Maca – drogą internetową i radiową.

4 listopada 2020 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Dobrzechowie zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa śp. bp. Jana Niemca, zmarłego 27 października biskupa pomocniczego diecezji kamieniecko-podolskiej. Mszy św. będzie przewodniczył abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski. Pogrzeb bp. Jana Niemca będzie transmitowany na antenie TVP PoloniaTVP3 Rzeszów (pasmo ogólnopolskie).

4 listopada 2020 r. o godz. 15.00 w kościele katedralnym w Rzeszowie odbędzie się eksporta i Msza św. w intencji śp. ks. inf. Stanisława Maca, zmarłego 1 listopada pierwszego proboszcza parafii katedralnej. Msza św. będzie transmitowana przez Katolickie Radio VIA (103,8 FM i 94,1 FM) i na profilu Facebook parafii katedralnej (https://www.facebook.com/KatedraRzeszow).

5 listopada 2020 r. o godz. 11.00 w kościele katedralnym w Rzeszowie zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa śp. ks. inf. Stanisława Maca. Podobnie jak eksporta, Msza św. pogrzebowa będzie transmitowana przez Katolickie Radio VIA (103,8 FM i 94,1 FM) i na profilu Facebook parafii katedralnej (https://www.facebook.com/KatedraRzeszow).


Przejdź do paska narzędzi