Recital Pieśni Wielkopostnych w Parafii Strażów [VIDEO]

  • 0

Recital Pieśni Wielkopostnych w Parafii Strażów [VIDEO]

Category : WYDARZENIA


W niedzielę 2 kwietna 2017 r. odbył się Recital Pieśni Wielkopostnych w Parafii Strażów w wykonaniu Bożeny Stachyry – Płonki organy i śpiew & Michała Bandelak organista parafii Strażów.


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi