Podziękowanie za zbiórkę na rzecz domu rekolekcyjnego bł. Karoliny

  • 0

Podziękowanie za zbiórkę na rzecz domu rekolekcyjnego bł. Karoliny

Category : Komunikaty Kurii

W minioną niedzielę, 13 czerwca 2021 r., w parafiach diecezji rzeszowskiej odbyła się zbiórka do puszek na rzecz remontu Domu rekolekcyjnego im. bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie. Dom ten służy głównie Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży. Diecezjalny asystent KSM, razem z młodzieżą, dziękują wszystkim ofiarodawcom.

„Remont ośrodka jest bardzo kosztowny, wiąże się z wyburzeniami wielu ścian, nowymi instalacjami, dostosowaniem do aktualnych wymogów bezpieczeństwa. W imieniu swoim i młodzieży bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę przy parafiach. Dziękuję też tym, którzy pomagają nam przez zakup rzeczy w sklepie e-budowa i wpłatę pieniędzy na konto” – mówi ks. Tomasz Ryczek, diecezjalny asystent KSM.

Dom rekolekcyjny im. bł. Karoliny Kózkówny w Rzeszowie na osiedlu Przybyszówka służy młodzieży od lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Najczęściej korzystają z niego członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Odbywają się w nim szkolenia, rekolekcje, warsztaty, konferencje oraz obozy wypoczynkowe – w ciągu roku przebywa tutaj ok. 2500 osób.

Cały koszt inwestycji szacowany jest na 2 600 000 zł. Remont można wesprzeć przez zakupy w sklepie e-budowa (https://ksm.rzeszow.pl/e-budowa/) bądź darowiznę na numer konta: 27 1140 2004 0000 3902 8074 2559. (tn)


Przejdź do paska narzędzi