Parafialne spotkanie opłatkowe – 9.01.2016 r.

  • 0

Parafialne spotkanie opłatkowe – 9.01.2016 r.

Category : WYDARZENIA

W sobotę 9 stycznia 2016 r. w sali budynku Remizy OSP w Strażowie, odbyło się wspólne Świąteczno-Noworoczne Spotkanie opłatkowe przy tradycyjnym wigilijnym stole i nutach kolęd, dla wspólnot działających w naszej parafii: LSO-ministrantów, lektorów, scholi, Caritasu, KSM, oraz Rady Parafialnej. Nie zabrakło czytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa, śpiewu kolęd, dzielenia się opłatkiem oraz wspólnego posiłku.

Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Ks. Tadeusz Chmiel, Wilhelm Woźniak – Wójt Gminy Krasne, Marian Jachowicz – Przewodniczący Rady Gminy Krasne,  Renata Gaweł – Radna Powiatu Rzeszowskiego, Piotr Lecki – członek Rady Gminy Krasne,  Agata Gunia-Buk –  Dyrektor ZS w Strażowie, Grzegorz Morycz – Sołtys Sołectwa Strażów, Łukasz Kalisiak, Katarzyna Kot, Aleksander Kuziara, Iwona Mazur – Członkowie Rady Sołeckiej Strażów, Irena Barnat wraz z przedstawicielami Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego „Strażowianie”.

Uczestnicy spotkali się, by tradycyjnie złożyć sobie świąteczne życzenia, wspólnie pokolędować, powspominać znaczące wydarzenia roku poprzedniego oraz omówić najważniejsze kwestie pojawiające się u progu niedawno rozpoczętego 2016 roku.

 

Parafialne spotkanie opłatkowe – 9.01.2016 r.


Przejdź do paska narzędzi