Papież do Polaków: Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II zawierzam Bogu was i całą Polskę

  • 0

Papież do Polaków: Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II zawierzam Bogu was i całą Polskę

Przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, zawierzam Bogu was, wasze rodziny i całą Polskę – powiedział papież Franciszek do pielgrzymów polskich podczas środowej audiencji generalnej.

Publikujemy pełną treść pozdrowień:

Serdecznie pozdrawiam Polaków. Drodzy bracia i siostry, minionej niedzieli w Polsce obchodzony był „Dzień papieski”. Jest to inicjatywa, która zrodziła się z duchowej i kulturowej więzi ze św. Janem Pawłem II, moim wielkim poprzednikiem a waszym rodakiem, ale wiem, że jest poświęcona modlitwie za aktualnego papieża. Dziękuję wam za to dzieło, które podejmujecie każdego roku i za wszystkie modlitwy, jakimi wspieracie moją posługę. Proszę was: tak kontynuujcie. Ja zaś, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, zawierzam Bogu was, wsze rodziny i całą Polskę. Z serca wam błogosławię.

vaticannews / BP KEP


Przejdź do paska narzędzi