Papież do Polaków: Pan Jezus ukazał drogę do Ojca i nieba jako cel naszego życia

  • 0

Papież do Polaków: Pan Jezus ukazał drogę do Ojca i nieba jako cel naszego życia

Na Górze Tabor Pan Jezus objawił uczniom, a przez nich nam wszystkim, swój boski majestat. Ukazał drogę do Ojca i nieba, jako cel naszego życia – powiedział papież Franciszek do pielgrzymów polskich podczas audiencji generalnej.

Publikujemy pełną treść pozdrowień:

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków. Jutro będziemy obchodzili święto Przemienienia Pańskiego. Na Górze Tabor Pan Jezus objawił uczniom, a przez nich nam wszystkim, swój boski majestat. Ukazał drogę do Ojca i nieba, jako cel naszego życia. Podejmując starania o uzdrowienie dzisiejszego świata i budowanie Królestwa Bożego, nie zapominajmy o wezwaniu płynącym od Boga: „To jest mój Syn umiłowany…, Jego słuchajcie!” (Mt 17, 5). Z serca wam błogosławię.

vaticannews / BP KEP

Fot. Vatican Media


Przejdź do paska narzędzi