Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020 r.

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – składka na potrzeby parafii (ogrzewanie kościoła).

2. W środę od godz. 16.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi Róża Aleksandry Rapiej.

4. W czwartek Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP.

5. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego prowadzi Zespół parafialny Caritas. Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i Msza św.

6. „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: Stanisława Misiewicz, Elżbieta Paszko, Paulina Peszko, Lucyna Buk, Ewa Misiewicz, Helena Jachowicz, Domonika Puziewicz, Wioletta Dec, Anna Kuna, Zającowie.

7. W związku z ogólna kościelnymi zaleceniami w Polsce, od przyszłej niedzieli (23.III) w naszej parafii wprowadzana jest dodatkowa Msza św. Porządek Mszy św.: godz. 8.00, 9.30, 11.00 i po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale i o godz.16.00.

8. Msze św. w dzień powszedni o godz. 17.00, w sobotę chrzty.

INTENCJE MSZALNE – 16.03. – 22.03.2020r.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi