Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2016 r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, a po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00, o 15:30 GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i Msza św.

 2. We wtorek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Naszej Parafii za grzeszników. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

 3. W piątek 18 marca SPOWIEDŹ WIELKOPOSTNA w Naszej Parafii. Porządek spowiedzi: 9:00 – 10:00, 10:30 – 12:00, 15:00 – 16:30, 17:00 – 18:00. W piątek 18.03. w dzień spowiedzi świętej Droga Krzyżowa o godz. 10:00 i po południu dla dzieci o godz. 16:30, a po spowiedzi o godz. 18:00 Msza św. Zapraszam.

 4. W sobotę uroczystość św. Józefa oblubieńca NMP.

 5. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na ogrzewanie kościoła.

 6. W zakrystii po Mszach św. można dokonywać wpłat ofiary pieniężne u radnych na dokończenie remontu ogrodzenia wokół kościoła. Bądźmy ofiarni, Bóg zapłać za składane wpłaty.

 7. Przyszła niedziela to NIEDZIELA PALMOWA i początek WIELKIEGO TYGODNIA. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Na sumie poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych i spotkanie z rodzicami z kl. III.

 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Grabowska Monika, 2)Cyran Elżbieta, 3)Rajzer Anna, 4)Sopel Helena, 5)Mikuszewska Barbara, 6)Kuczma Renata, 7)Czach Edyta, 8)Materna Leokadia.
  W zakrystii grupa sprzątająca informuje, o której będzie sprzątać świątynie w pon. i sob.

 9. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w sobotę tylko rano o godz. 7:00, ze względu na spowiedź w Dekanacie. W piątek Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 10:00, a o godz. 16:30 dla dzieci.


 10. Od dzisiaj mamy nowego kościelnego. Jest nim kleryk Damian Lekowski, który przez rok będzie zastanawiał się nad powołaniem do stanu kapłańskiego w swojej rodzinnej parafii. Polecamy go w codziennych modlitwach.

 11. Zachęcamy i przypominamy o zapisach na wyjazd na światowe dni młodzieży do Krakowa. Zapisy do końca lutego. Formularze i dodatkowe informacje dostępne za ławkami.

 12. INTENCJE MSZALNE – 14.03. – 20.03.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia

  Kalendarz na Wielki Post w Naszej Parafii40 dni wielkiego postu


Przejdź do paska narzędzi