Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkiego Postu – 2.04.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkiego Postu – 2.04.2017r.

1.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.

2. W czwartek 6 kwietnia br. w naszej parafii spowiedź wielkopostna od godz. 9:00-10:00, 10:30-12:00, 15:00-16:30, 17:00-18:00. Zapraszam.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz.16:00 do 16:30, od godz. 17:00-17:30.

4. Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem z racji pierwszego piątku miesiąca i Świąt Wielkanocnych w piątek 7 kwietnia br. od godz. 8:00. Zapisy chorych z wizytą kapłana przed świętami w zakrystii.

5. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na dokończenie ogrodzenia.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa, Rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Niedziela palmowa to Światowy Dzień Młodzieży, pielgrzymka młodzieży do katedry rzeszowskiej, początek godz. 10:00, Msza św. godz. 12:00.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Małgorzata Łuczyk, 2)Joanna Materna, 3)Danuta Zielińska, 4)Teresa Materna, 5)Janusz Zieliński, 6)Grzegorz Sikora, 7)Wiesław Sikora, 8)Beata Gaweł, 9)Maria Stępień, 10)Urszula Szybisz.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w piątek o godz. 7:00 i 18:00.Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi