Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Zwykła – 29.01.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Zwykła – 29.01.2017r.

1. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Na liturgię przynosimy świece – gromnice. Msze św. o godz. 9:00 i 17:00. Na godz. 17:00 zapraszam dzieci komunijne ze świecami od chrztu świętego.
Święto Ofiarowania Pańskiego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka na klasztory kontemplacyjne w diecezji. Po mszy św. o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii. Zapraszam. Po mszy św. również zbiórka ministrantów i lektorów.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16:00. Odwiedziny chorych od godz. 8:00. W pierwszą sobotę zmiana tajemnic różańcowych, składka na Radio Maryja i TV Trwam.

3. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Puziewicz Zofii.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Wisz Jolanta, 2)Głowiak Ewa, 3)Krata Teresa, 4)Jachowicz Maria, 5)Wisz Elżbieta, 6)Jachowicz Lidia, 7)Gunia Anna, 8)Grendysa Karolina.
W tym tygodniu rodziców z kl. III komunijnej proszę o rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowej.

6. Msze święte w tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 17:00, w czwartek o godz. 9:00 i 17:00, w piątek i w sobotę o godz. 7:00 i 17:00. Zapraszam.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.
Dziś obchodzimy

św. Jadwigi Śląskiej, wspomnienie

Imieniny

Florentyny, Gawła

Myśl dnia
Piękno bez dobroci jest jak dom bez drzwi, okręt bez wiatru, źródło bez wody. przysłowie włoskie
Czytania

Rz 4, 13. 16-18 • Ps 105 • Łk 12, 8-12 liturgia dnia

Przejdź do paska narzędzi