Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkiego Postu – 11.03.2018 r.

1. Dzisiaj po południu o godz. 15:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza święta. Składka z Gorzkich Żali na dekorację i kwiaty do Bożego Grobu.

2. Jutro 12 marca o godz. 17:00 w Krasnem młodzież z parafii przyjmie sakrament Bierzmowania. Modlimy się w ich intencjach.

3. W piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi Caritas Parafialny. W piątek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. Różaniec w tym tygodniu odmawia róża Józefczyk Krystyny.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby (bażantarnia):
1) Rączy Helena, 2)Znamirowska Mariola, 3)Kot Krzysztof, 4)Budak Izabela, 5)Szydełko Krystyna, 6)Kurzawa Natalia, 7)Ryba Anna, 8)Gembarowski Tadeusz, 9)Góżdż Lucjan, 10)Lecka Sylwia.

6. Msze św. w tygodniu w poniedziałek i w sobotę o godz. 7:00 i 17:00, wtorek, środa, czwartek o godz. 17:00, w piątek o godz. 18:00. w sobotę na Mszy św. Chrzest dziecka. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 8:30, 16:00 dla dzieci i 18:30. Zapraszam.

7. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca składka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi