Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

1. Dziś po sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. To też dzień Akcji Katolickiej i KSM, w katedrze Rzeszowskiej o godz. 12:00 ślubowanie nowych członków.

2. W liturgii w piątek 30 listopada święto Andrzeja Apostoła.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

4. W tym tygodniu przypada I-a sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. O godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne, radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty, lub można wpłacać na konto bankowe parafii.

6. Green Office składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie parafii w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wspierając przy tym finansowo misje w Ekwadorze, Kenii i Boliwi.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Głowiak Małgorzata, 2) Głowiak Urszula, 3) Zdeb Anna,
4) Morycz Ewa, 5) Boryczko Bernadetta, 6) Piotrowska Dorota, 7) Wajda Joanna, 8) Rabczak Barbara, 9) Jachowicz Jowita, 10) Nowak Ewelina.

8. Następna niedziela to I-a niedziela Adwentu, po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu , adoracja. Składka z niedzieli na cele diecezjalne.

9. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza święta, w czwartek, piątek i sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPapieska intencja na lipiec 2022

Za osoby starsze

Módlmy się w intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Przejdź do paska narzędzi