Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 34 Niedziela zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018r.

1. Dziś po sumie Wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. To też dzień Akcji Katolickiej i KSM, w katedrze Rzeszowskiej o godz. 12:00 ślubowanie nowych członków.

2. W liturgii w piątek 30 listopada święto Andrzeja Apostoła.

3. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

4. W tym tygodniu przypada I-a sobota miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. O godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne, radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty, lub można wpłacać na konto bankowe parafii.

6. Green Office składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie parafii w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wspierając przy tym finansowo misje w Ekwadorze, Kenii i Boliwi.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Głowiak Małgorzata, 2) Głowiak Urszula, 3) Zdeb Anna,
4) Morycz Ewa, 5) Boryczko Bernadetta, 6) Piotrowska Dorota, 7) Wajda Joanna, 8) Rabczak Barbara, 9) Jachowicz Jowita, 10) Nowak Ewelina.

8. Następna niedziela to I-a niedziela Adwentu, po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu , adoracja. Składka z niedzieli na cele diecezjalne.

9. Wypominki w tygodniu o godz. 17:00 i Msza święta, w czwartek, piątek i sobotę Msza św. o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi