Ogłoszenia duszpasterskie 30 niedziela zwykła – 28.10.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 30 niedziela zwykła – 28.10.2018r.

1. Dzisiaj gościmy proboszcza z dekanatu z parafii p.w. Bł. Władysława Findysza w Rzeszowie, który głosi homilię i zbiera składkę na budowę kościoła. Bądźmy ofiarni.

2. W czwartek 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. W naszym kościele 8:00, 10:30, 13:00 z procesją na cmentarz i modlitwami za zmarłych. Od rana przy wejściu na cmentarz panowie z rady parafialnej i strażacy będą kwestować na utrzymanie cmentarza, na wywóz śmieci. Bądźmy ofiarni jak co roku.

3. W piątek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, msze św. godz. 7:00, 7:30, 18:00. Od 2 listopada przed Mszą św. wieczorną wypominki za zmarłych. Kartki z wypominkami przynosimy do zakrystii zaznaczając dzień wypominania.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca; odwiedziny chorych w piątek od godz. 8:30, spowiedź od godz. 17:00. W pierwszą sobotę od godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne. Składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam, zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu różaniec prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

5. 28 października obchodzimy X Dzień Solidarności z kościołem prześladowanym, w tym roku modlimy się za prześladowanych chrześcijan w Pakistanie. Dlatego w przyszłą niedzielę po mszach świętych zbiórka ofiar pieniężnych do puszek jako pomoc kościołowi w potrzebie w celu realizacji projektów pomocy dla chrześcijan żyjących w tym kraju.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary (60zł) na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Maria Jastrząb, 2)Grzegorz Chytra, 3)Maria Panek, 4)Bogaczowie, 5)Magdalena Puziewicz, 6)Barbara Krowiak, 7)Dominika Frączek, 8)Kinga Filipek, 9)Barbara Hajdera, 10)Teresa Kurc, 11)Jolanta Świeboda, 12)Agata Rutkowska.

7. Rodzina Dominika Iwińskiego składa podziękowania za zbiórkę pieniężną na Rehabilitację poszkodowanego, która wyniosła 1212 zł 17gr. Serdeczne bóg zapłać.

8. Różaniec od poniedziałku do środy o godz. 17:30. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w środę o godz. 7:00 i 18:00. Wypominki w piątek i sobotę o godz. 18:00 i msza św. W niedzielę na sumie Chrzest dziecka.

9. Są do nabycia w zakrystii kalendarze rolnicze na 2019r. W formie książki w cenie 20 zł, kalendarze Misyjne na ścianę w cenie 5 zł, gazetki Katolickie Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło w cenie 5 zł.

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi