Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 27.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 27.01.2019r.

1. We wtorek o godz. 17:30 próba Scholi, a w czwartek o godz. 18:00 próba chóru.

2. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

3. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na potrzeby parafii.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z racji kolędy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych w pierwszy piątek i składka na dzieła Radia Maryja i TV Trwam. Odwiedziny chorych od godz. 8:00, spowiedź od godz. 16:00. W piątek po Mszy św. wieczornej, proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych do rozebrania dekoracji świątecznej tj. Choinek i szopki. Bóg zapłać.

6. W sobotę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na liturgię przynosimy świece. Liturgię rozpoczynamy procesją i poświęceniem świec. Msze św. o godz. 9:00 i 17:00. O godz. 17:00 poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym. W sobotę o godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

7. Święto Ofiarowania Pańskiego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z 2 lutego na klasztory Kontenplacyjne w diecezji.

8. W przyszłym tygodniu składka na cele diecezjalne.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek na godz. 8:00 i sobotę na godz. 10:00 proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Janusz Janina, 2)Kwoszcz Zofia, 3)Lech Aneta, 4)Korchowiec Andrzej, 5)Cebula Małgorzata, 6)Tomaka Marta, 7)Zielińska Martyna, 8)Skowronek Janusz, 9)Cyrnek Maria, 10)Karpińska Magdalena, 11)Różańska Danuta, 12)Białowąs Grażyna, 13)Marchut Justyna, 14)Siwiec Marzena.

10. Msze św. w tygodniu w poniedziałek o godz. 17:00, we wtorek, w środę, w czwartek, w piątek o godz. 7:00 i 17:00, w sobotę o godz. 9:00 i 17:00, w niedzielę na sumie Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi