Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 24.01.2016 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 24.01.2016 r.

1. W poniedziałek Święto Nawrócenia Św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

1. W środę adoracja N.S. po Mszy św. wieczornej wynagradzająca za grzechy świata i w parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

1. Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane na tacę i ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

1. Można już wpłacać ofiary pieniężne na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła. Radni Parafialni dyżurują w niedzielę do południa w salce katechetycznej po mszach świętych lub można wpłacać na konto parafialne 87 9176 1048 2001 0004 0790 0001, podane jest na stronie internetowej parafii. Jest też możliwość wpłaty w tygodniu lub w niedzielę po Mszy św. popołudniowej w zakrystii.

1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Peszkowie, 2) Leśkowie, 3) Grendysa Karolina, 4) Barszczowska Zofia, 5) Buk Teresa, 6) Gargaś Jadwiga, 7) Gunia Krystyna, 8) Panek Bogusława.
    Na poniedziałek grupa sprzątająca informuje ks. Proboszcza w zakrystii, o której godzinie będzie sprzątać kościół.

2. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w czwartek o godz. 7:00 i 17:00. W niedzielę na sumie chrzest dziecka.

INTENCJE MSZALNE – 25.01. – 31.01.2016 r.

OGŁOSZENIA SPOŁECZNE

Redakcja portalu parafia.strazow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń i komunikatów społecznych.

Szanowni mieszkańcy Gminy Krasne!

Informuję, że od dnia 22 stycznia do 26 stycznia trwają w naszej gminie konsultacje dotyczące przyłączenia Gminy Krasne do miasta Rzeszowa.

Od piątku tj. 22 stycznia do niedzieli tj. 24 stycznia ankieterzy posiadający odpowiednie upoważnienie przybyli do Państwa domów z prośbą o wypełnienie ankiety konsultacyjnej, która została oznaczona okrągłą pieczęcią Urzędu Gminy Krasne.

Jeżeli ktoś z Państwa nie miał do tej pory możliwości wypełnienia ankiety informuję, że można to jeszcze uczynić w Urzędzie Gminy Krasne w pokoju nr 3 (na parterze budynku) w dniach 25 i 26 stycznia w godzinach od 7:30 do 15:30.

Wójt Gminy Krasne
/-/
Wilhelm Woźniak

źródło: Urząd Gminy Krasne

ZAWIADOMIENIE

Zawiadamiam, że w dniu 30.01.2016 roku o godzinie 16:00 w Domu Ludowym w Strażowie odbędzie się spotkanie w sprawie dobrowolnego połączenia gminy Krasne z gminą Miasto Rzeszów.

W spotkaniu wezmą udział władze naszej gminy oraz zaproszeni goście z Rzeszowa na czele z prezydentem Rzeszowa Panem Tadeuszem Ferencem. Spotkanie ma na celu wyjaśnienie wszelkich nieścisłości i wątpliwości. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców serdecznie zapraszam.

Pełnomocnik Inicjatora referendum gminnego:
Benedykt Czajkowski

źródło: Pełnomocnik Inicjatora referendum gminnego

OŚWIADCZENIE

PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY ORAZ WÓJTA GMINY KRASNE

W związku z ogłoszeniem parafialnym dotyczącym spotkania, które ma się odbyć 30.01.2016r. w Domu Ludowym w Strażowie  informujemy, że Pan Benedykt Czajkowski – pełnomocnik inicjatora referendum gminnego nie uzgadniał z władzami gminy żadnego terminu spotkania z prezydentem Rzeszowa. Wobec powyższego uznajemy, że treść zawarta w ogłoszeniu jest niezgodna z prawdą.

Wójt Gminy Krasne                                Przewodniczący Rady Gminy Krasne
              /-/                                                                             /-/
Wilhelm Woźniak                                                  Marian Jachowicz

źródło: gminakrasne.pl