Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 24.01.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 24.01.2016 r.

  1. W poniedziałek Święto Nawrócenia Św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

  1. W środę adoracja N.S. po Mszy św. wieczornej wynagradzająca za grzechy świata i w parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Rapiej Aleksandry.

  1. Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane na tacę i ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

  1. Można już wpłacać ofiary pieniężne na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła. Radni Parafialni dyżurują w niedzielę do południa w salce katechetycznej po mszach świętych lub można wpłacać na konto parafialne 87 9176 1048 2001 0004 0790 0001, podane jest na stronie internetowej parafii. Jest też możliwość wpłaty w tygodniu lub w niedzielę po Mszy św. popołudniowej w zakrystii.

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Peszkowie, 2) Leśkowie, 3) Grendysa Karolina, 4) Barszczowska Zofia, 5) Buk Teresa, 6) Gargaś Jadwiga, 7) Gunia Krystyna, 8) Panek Bogusława.
    Na poniedziałek grupa sprzątająca informuje ks. Proboszcza w zakrystii, o której godzinie będzie sprzątać kościół.

  2. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w czwartek o godz. 7:00 i 17:00. W niedzielę na sumie chrzest dziecka.


INTENCJE MSZALNE – 25.01. – 31.01.2016 r.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 OGŁOSZENIA SPOŁECZNE

Redakcja portalu parafia.strazow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń i komunikatów społecznych.

Szanowni mieszkańcy Gminy Krasne!

Informuję, że od dnia 22 stycznia do 26 stycznia trwają w naszej gminie konsultacje dotyczące przyłączenia Gminy Krasne do miasta Rzeszowa.

Od piątku tj. 22 stycznia do niedzieli tj. 24 stycznia ankieterzy posiadający odpowiednie upoważnienie przybyli do Państwa domów z prośbą o wypełnienie ankiety konsultacyjnej, która została oznaczona okrągłą pieczęcią Urzędu Gminy Krasne.

Jeżeli ktoś z Państwa nie miał do tej pory możliwości wypełnienia ankiety informuję, że można to jeszcze uczynić w Urzędzie Gminy Krasne w pokoju nr 3 (na parterze budynku) w dniach 25 i 26 stycznia w godzinach od 7:30 do 15:30.

Wójt Gminy Krasne
/-/
Wilhelm Woźniak

źródło: Urząd Gminy Krasne


ZAWIADOMIENIE

Zawiadamiam, że w dniu 30.01.2016 roku o godzinie 16:00 w Domu Ludowym w Strażowie odbędzie się spotkanie w sprawie dobrowolnego połączenia gminy Krasne z gminą Miasto Rzeszów.

W spotkaniu wezmą udział władze naszej gminy oraz zaproszeni goście z Rzeszowa na czele z prezydentem Rzeszowa Panem Tadeuszem Ferencem. Spotkanie ma na celu wyjaśnienie wszelkich nieścisłości i wątpliwości. Wszystkich zainteresowanych mieszkańców serdecznie zapraszam.

Pełnomocnik Inicjatora referendum gminnego:
Benedykt Czajkowski


źródło: Pełnomocnik Inicjatora referendum gminnego


OŚWIADCZENIE

PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY ORAZ WÓJTA GMINY KRASNE

          W związku z ogłoszeniem parafialnym dotyczącym spotkania, które ma się odbyć 30.01.2016r. w Domu Ludowym w Strażowie  informujemy, że Pan Benedykt Czajkowski – pełnomocnik inicjatora referendum gminnego nie uzgadniał z władzami gminy żadnego terminu spotkania z prezydentem Rzeszowa. Wobec powyższego uznajemy, że treść zawarta w ogłoszeniu jest niezgodna z prawdą.

Wójt Gminy Krasne                                Przewodniczący Rady Gminy Krasne
              /-/                                                                             /-/
Wilhelm Woźniak                                                  Marian Jachowicz

 źródło: gminakrasne.pl


Liturgia Dnia

Nr konta parafialnego do wpłat na witraże

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Papieska Intencja Apostolstwa na marzec 2023

Za ofiary nadużyć – Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.

Przejdź do paska narzędzi