Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

1. III Niedziela Wielkanocna to Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny Połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego.

2. Trzecia niedziela miesiąca to składka na potrzeby kościoła (zapłacenie malowania bramy wejściowej, dzwonnicy, Krzyża Misyjnego, dokończenie remontu dzwonów, nowego wystroju bramy wejściowej czyli wizerunku MB Królowej Polski, w planach wymiana okien w zakrystiach oraz uregulowanie rachunku za ogrzewanie świątyni). Można też składać ofiary w zakrystii u Radnych Parafialnych lub wpłacać na konto parafialne. Wszystkim ofiarodawcom składam Bóg zapłać.

3. W czwartek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

4. W piątek trzeci piątek miesiąca, Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawia Caritas Parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Wojtyszyn Anna, 2)Kołodziej Bożena, 3)Krawczyk Agata, 4)Stulin Maria, 5)Kępowie, 6)Stysiał Monika, 7)Laskowska Jadwiga, 8)Kowalczyk Jolanta, 9)Rutkowska Danuta, 10)Laskowska Jolanta.

7. Msze św. W tygodniu o godz. 18:00, w sobotę o 7:00 i 18:00.

8. Zapowiedzi przedślubne:
1. Jakub Marcin Kula syn Bolesława i Barbary Rojek ur. w Tarnowie, Parafia Tarnów św. Trójcy z Izabelą Marią Rejman córka Jana i Teresy Pasierb ur. w Rzeszowie zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap. II.

2.Kamil Paweł Tomoń syn Ryszardai Grażyny Zarych ur. w Strzyżowie, zam. w Rzeszowie Parafia Rzeszów bł. Karoliny Kózka z Elizą Pauliną Głowiak córka Henryka i Urszuli Kukuryk ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. II.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi