Ogłoszenia Duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna 10.04.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia Duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna 10.04.2016 r.

 1. We wtorek zbiórka ministrantów po Mszy św. obecność obowiązkowa.

 2. W środę po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy parafialnej dla Intronizacji NSPJ w parafii i za grzeszników. W środę po Mszy św. w salce spotkanie z Radą Parafialną.

 3. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie młodzieży przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. obecność obowiązkowa. W niedzielę 17.04.br. na sumie o godz. 10:30 rozdanie krzyży i książeczek młodzieży z kl. III gimnazjum i spotkanie po sumie z rodzicami młodzieży bierzmowanej. Obecność obowiązkowa. Jest to 3 niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – na zapłacenie rachunku za ogrzewanie kościoła.

 4. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, Koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

 5. W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 próba dzieci z kl.III, przed pierwszą komunią św.

 6. W dniach 14-16 kwietnia w Gnieźnie i Poznaniu odbędą się główne obchody 1050-lecia Chrztu Polski.

 7.  Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

 8. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy Bóg Zapłać.

 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:1)Materna Bogusława, 2)Maziarz Aleksander, 3)Cebula Małgorzata, 4)Tomaka Marta, 5)Zielińska Martyna, 6)Skowronek Janusz, 7)Cyrnek Maria, 8)Markul Justyna, 9)Karpińska Magdalena, 10)Szlosek Maria, 11)Gunia Anna.Na poniedziałek i sobotę grupa informuje w zakrystii, o której godzinie będzie sprzątać kościół.

 10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek tylko rano o godz. 7:00.

 11. Zapowiedzi przedślubne:
  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: 


  1)Krzysztof Piotr Rząsa, syn Andrzeja i Janiny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Katarzyną Ewą Gemra, córka śp. Stanisława i Grażyny, stan wolny, ur. W Jarosławiu, zam. w Pruchniku. Zap. 2


  2)Michał Bogusław Stochla, syn Bogusława i Emilii, stan wolny, zam. w Łące, z Gabrielą Agatą Puziewicz, córka Andrzeja i Grażyny. stan wolny, zam. W Strażowie. Zap. 2


  3) Marcin Łukasz Siwik syn Zdzisława i Anny Domarska, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Urszulą Krystyną Zając, córka Mariana i Haliny larwa, stan wolny, ur. w Biłgoraju, zam. w Woli Kulońskiej, Parafia Potok Górny. Zap. I.


  4) Mariusz Krzysztof Puziewicz, syn Piotra i Ewy Wiercioch, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Łukawcu, Parafia Łukawiec p.w. Miłosierdzia Bożego z Izabelą Karoliną Kumor, córka śp. Wiesława i Marii Tokarz, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. I.


   INTENCJE MSZALNE –11.04. – 17.04.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Liturgia Dnia

Nr konta parafialnego do wpłat na witraże

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Papieska Intencja Apostolstwa na marzec 2023

Za ofiary nadużyć – Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła zadanego przez członków wspólnot kościelnych, aby w tym samym Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i cierpienie.

Przejdź do paska narzędzi