Ogłoszenia Duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna 10.04.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia Duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna 10.04.2016 r.

 1. We wtorek zbiórka ministrantów po Mszy św. obecność obowiązkowa.

 2. W środę po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy parafialnej dla Intronizacji NSPJ w parafii i za grzeszników. W środę po Mszy św. w salce spotkanie z Radą Parafialną.

 3. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie młodzieży przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. obecność obowiązkowa. W niedzielę 17.04.br. na sumie o godz. 10:30 rozdanie krzyży i książeczek młodzieży z kl. III gimnazjum i spotkanie po sumie z rodzicami młodzieży bierzmowanej. Obecność obowiązkowa. Jest to 3 niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – na zapłacenie rachunku za ogrzewanie kościoła.

 4. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, Koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas parafialny. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

 5. W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 próba dzieci z kl.III, przed pierwszą komunią św.

 6. W dniach 14-16 kwietnia w Gnieźnie i Poznaniu odbędą się główne obchody 1050-lecia Chrztu Polski.

 7.  Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczęcie tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

 8. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na dokończenie ogrodzenia wokół kościoła. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy Bóg Zapłać.

 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:1)Materna Bogusława, 2)Maziarz Aleksander, 3)Cebula Małgorzata, 4)Tomaka Marta, 5)Zielińska Martyna, 6)Skowronek Janusz, 7)Cyrnek Maria, 8)Markul Justyna, 9)Karpińska Magdalena, 10)Szlosek Maria, 11)Gunia Anna.Na poniedziałek i sobotę grupa informuje w zakrystii, o której godzinie będzie sprzątać kościół.

 10. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek tylko rano o godz. 7:00.

 11. Zapowiedzi przedślubne:
  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby: 


  1)Krzysztof Piotr Rząsa, syn Andrzeja i Janiny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Katarzyną Ewą Gemra, córka śp. Stanisława i Grażyny, stan wolny, ur. W Jarosławiu, zam. w Pruchniku. Zap. 2


  2)Michał Bogusław Stochla, syn Bogusława i Emilii, stan wolny, zam. w Łące, z Gabrielą Agatą Puziewicz, córka Andrzeja i Grażyny. stan wolny, zam. W Strażowie. Zap. 2


  3) Marcin Łukasz Siwik syn Zdzisława i Anny Domarska, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Urszulą Krystyną Zając, córka Mariana i Haliny larwa, stan wolny, ur. w Biłgoraju, zam. w Woli Kulońskiej, Parafia Potok Górny. Zap. I.


  4) Mariusz Krzysztof Puziewicz, syn Piotra i Ewy Wiercioch, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Łukawcu, Parafia Łukawiec p.w. Miłosierdzia Bożego z Izabelą Karoliną Kumor, córka śp. Wiesława i Marii Tokarz, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie. Zap. I.


   INTENCJE MSZALNE –11.04. – 17.04.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


Przejdź do paska narzędzi