Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna- 05.05.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela Wielkanocna- 05.05.2019r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po południu o godz. 15:40 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nabożeństwo Majowe, adoracja i Msza święta.

2. Jutro w poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

3. W środę uroczystość św. Stanisława BM, patrona Polski. Na godz. 18:00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania, na Msze św. z udziałem delegata ks. biskupa, obecność obowiązkowa. W środę od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.
Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisława.

4. W sobotę od godz. 9:00 – 10:30 spowiedź dzieci z klasy III SP, rodziców, chrzestnych, rodziny przed pierwszą Komunią Świętą.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W przyszłą niedzielę Pierwsza Komunia Św. w naszej parafii o godz. 10:30.
Rodzice komunijni dekorują kościół i porządkują obejście kościoła. Modlimy się w intencji dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przyjmują Pana Jezusa w Komunii Świętej.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę na godz. 10:30 proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Ewlina Ostrowska, 2)Barbara Cyrnek, 3)Anna Socha, 4)Jolanta Sołtys, 5)Jadwiga Krzywdzik, 6)Grażyna Gdakowicz, 7)Beata Szuberla, 8)Bronisława Szajnar, 9)Zofia Kusa, 10)Anetta Mendrala.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1) Kamil Gabriel Grabowski, stan wolny, s. Stanisława i Michaliny, Sobczyszyn, ur. Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Julitą Katarzyną Cyrnek, st. wolny, córka Bogdana i Marii Pasierb, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. II
2) Karol Cieślicki, stan wolny, syn Adama i Janiny Buda, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów z Karoliną Wiolettą Skrobacz, st. wolny, córka Kazimierza i Urszuli Rutkowska, ur. w Rzeszowie, zam. W Strażowie, parafia Strażów. Zap. II
3) Marcin Krupa, stan wolny, syn Adama i Zdzisławy Szczepańska, ur. w Rzeszowie, zam. w Malawie, parafia Malawa z Klaudią Marią Nycz, st. wolny, córka Wacława i Beaty Drżał, ur. w Rzeszowie. zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. II
4) Piotr Michał Cyrnek, stan wolny, syn Wojciecha i Wandy Pikor, ur. w Rzeszowie, zam. w Łące, parafia Łąka z Eweliną Michno, stan wolny, córka Janusza i Małgorzaty Małek, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. I

8. W tygodniu Nabożeństwo Majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 i Msza św., w sobotę o godz. 16:00 i Msza św., w niedzielę o godz. 15:45 i Msza św. Zapraszam. W sobotę o godz. 16:00 Chrzest dziecka.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 


Papieska intencja na kwiecień 2022

Za pracowników służby zdrowia

Módlmy się, aby zaangażowanie pracowników służby zdrowia w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w krajach najuboższych, było wspierane przez rządy i lokalne wspólnoty.

Przejdź do paska narzędzi