Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego – 13.01.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – Święto Chrztu Pańskiego – 13.01.2019r.

1.Dzisiaj składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie, a w przyszłą 3 niedziela miesiąca składka na potrzeby parafii – ogrzewanie kościoła.

2.Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zofii Kamińskiej.

3.W czwartek obchodzimy w kościele Dzień Judaizmu.

4.W piątek rozpoczyna się tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. W piątek Caritas parafialny odmawia koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św.

5.W piątek od godz. 16:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

6.Zakończyła się kolęda – wizyta duszpasterska. Bóg zapłać za miłe przyjęcie podczas kolędy. Bóg zapłać za ofiary składane z racji kolędy na tacę.

7.Można składać ofiary pieniężne na cele parafialne w zakrystii lub na konto parafialne. Wszystkim ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.

8.W sobotę uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. Odpust w naszym dekanacie w parafii św. J. Pelczara w Rzeszowie.

9.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Sikora Grzegorz, 2)Sikora Wiesław, 3)Stępień Maria, 4)Szybisz Urszula, 5)Blim Lucyna, 6)Piersiak Maria, 7)Kluz Zofia, 8)Rydel Renata, 9)Baraniecka Teresa, 10)Frączek Stanisław.

10.Msze św. w tygodniu o godz. 17:00, w piątek i sobotę o godz. 7:00 i 17:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Uwaga! Od 15 grudnia w świątyni obowiązuje limit – maks. 30 proc. obłożenia.

Uwaga! Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby:

  • unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID;
  • lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu.

W przypadku braku okazania dokumentów i zapełnienia limitu – możesz nie wejść do miejsca kultu religijnego.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Papieska intencja na styczeń 2022

O wychowanie do braterstwa Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
Przejdź do paska narzędzi