Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 30.09.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 30.09.2018r.

1. Dzisiaj składka przeznaczona na remont Diecezjalnego Ośrodka Caritas w Myczkowcach.

2. Od jutra rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych o godz. 17:30 i Msza św. Zapraszam do odmawiania różańca dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci za udział w nabożeństwie otrzymują plansze ze znaczkami.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, odwiedziny chorych w pierwszy piątek od godz. 8:00, spowiedź od godz. 17:00; w pierwszą sobotę o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, społeczne i rodzinne, Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła połączone z odmawianiem różańca o godz. 18:00. Zapraszam. Na procesję przynosimy lampiony.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kawy Józefy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Janac Liliana, 2)Józefczyk Magdalena, 3)Opalińska Wanda, 4)Zdeb Anna, 5)Świgoń Barbara, 6)Lew Irena, 7)Furman Justyna, 8)Furman Paweł, 9)Szozda Urszula, 10)Kuncio Maria, 11)Lichtblau Barbara, 12)Darłak Joanna, 13)Pieczek Stanisława, 14)Sajewicz Justyna.

6. Próba scholi we wtorek o godz. 17:00.

7. W tygodniu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17:30, Msza św. o godz. 18:00,w poniedziałek, we wtorek, w środę, w piątek o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi