Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela zwykła – 23.09.2018r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela zwykła – 23.09.2018r.

1. We czwartek o godz. 17:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W piątek o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie młodzieży z parafii z kl. VII i III gimnazjum jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

3. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. W niedzielę na sumie o godz. 10:30 poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z kl. III SP przygotowującej się do pierwszej komunii św.

5. Decyzją ks. Bpa. Ordynariusza w następną niedzielę 30 września składka na remont ośrodka Caritas Diecezji rzeszowskiej w Myczkowcach.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny.

7. W zakrystii lub na konto parafialne można wpłacać ofiary na potrzeby parafii (ma być wymiana okien w zakrystii, na plebanii 2 okna i drzwi wejściowe, zadaszenie przy wejściu na plebanię, uzupełnienie płytek przy kaplicy cmentarnej, domu katechetycznego, przy plebanii, są na razie plany dotyczące wykonania przyłącza elektrycznego i oświetlenia i montaż monitoringu na cmentarzu, remont ogrodzenia na cmentarzu). Będą też uzupełnione chodniki przy prezbiterium w kościele. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na cele parafialne, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Kumor Maria, 2)Cyrek Danuta, 3)Kwoka Katarzyna, 4)Jaworska Dorota, 5)Dral Małgorzata, 6)Czyż Krystyna, 7)Barszczowska Halina, 8)Watracz Jadwiga, 9)Pietraszek Stanisława, 10)Szpyrka Marta.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek o godz. 7:00 i 18:00.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi