Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela zwykła – 15.09.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 24 Niedziela zwykła – 15.09.2019r.

1. Dzisiaj składka do puszek na Radio VIA, a taca na potrzeby parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Dzisiaj zakończenie Mszy św. z Błogosławieństwem o godz. 8:00 i 10:30 przy Krzyżu Misyjnym i modlitwy w łączności z narodową modlitwą pod hasłem „Polska pod Krzyżem” która miała miejsce w dniu wczorajszym i dzisiaj we Włocławku. Modlitwa też miała charakter przebłagalny. Papież Franciszek zwrócił się do Polaków i zapraszał do modlitwy: „Trwajcie wraz z Maryją, Matką Bolesną u stóp Krzyża Jej Syna; proście o potrzebne łaski dla was, waszych rodzin i dla waszej ojczyzny.”.

2. We wtorek 17 września obchodzimy rocznicę najazdu sowietów na Polskę w 1939 r. we wtorek o godz. 17:00 odbędzie się pierwsze po wakacjach spotkanie Scholi w salce katechetycznej, można zapisać chętne dzieci, które chcą śpiewać w Scholi.

3. W środę święto św. Stanisława Kostki.

4. W czwartek w naszej diecezji obchodzimy Wspomnienie NMP z La Salette, pojednawczymi grzeszników. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

6. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, koronkę do Miłosierdzia Bożego prowadzi caritas parafialny.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Joanna Darłak 2)Barbara Lichtblau 3)Beata Sajewicz 4)Stanisława Pieczek 5)Maria Kuńcio 6)Urszula Szozda 7)Paweł Furman 8)Justyna Furman 9)Barbara Świgoń 10)Anna Zdeb 11)Wanda Opalińska 12)Liliana Janac.

8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii na mszach świętych cały dzień ks. Proboszcza Władysława Srebrnego z Rzeszowa – Słociny z parafii p.w. Błogosławionego Władysława Findysza, który będzie zbierał składkę na budowę kościoła. Bądźmy ofiarni.

9. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę o godz. 15:00 Msza św. Ślubna.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi