Ogłoszenia duszpasterskie 23 Niedziela zwykła – 03.09.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie 23 Niedziela zwykła – 03.09.2021r.

1. Po Mszy św. zbiórka caritas ofiar pieniężnych dla potrzebujących Afgańczyków.

2. W środę święto Narodzenia NMP. Poświęcenie ziarna na zasiewy. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej.

3. Po wakacjach rozpoczynają się próby scholi i chóru parafialnego. Zapraszamy do scholi dzieci i młodzież, do chóru młodzież i dorosłych. Spotkanie scholi w czwartki o godz. 17:00 w domu ludowym, a chóru też w czwartki o godz. 18:00 w domu ludowym.

4. Zapraszam chłopców do udziału w służbie ministranckiej. Zapisy w zakrystii od klasy III SP.

5. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Aleskandra Kuziary.

6. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w październiku. Obecność obowiązkowa. Proszę przynieść indeksy.

7. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. ofiara z tacy przeznaczona na budowę kościoła bł. Władysława Findysza w Rzeszowie. Przyjedzie ks. Diakon z tej parafii i będzie głosił kazanie.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Maria Laskowska, 2)Halina Kłęk, 3)Urszula Bryła, 4)Anna Wolanin, 5)Jolanta Wisz, 6)Ewa Głowiak, 7)Teresa Krata, 8)Maria Jachowicz, 9)Elżbieta Wisz, 10)Smajdorowie.

potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia.

Intencje mszalne od 6-12.09.2021 r.

Uroczystość beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego i matki Czackiej

“Połączyła ich świętość”. List polskich biskupów z okazji beatyfikacji kard. Wyszyńskiego i m. Czackiej

Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca

Nowenna do Opatrzności Bożej z kard. Stefanem Wyszyńskim i Matką Elżbietą Czacką

Nowenna przed Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Modlitwa na czas przygotowania do beatyfikacji

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ws. Dnia Solidarności z Afgańczykami

Diecezjalne dożynki w Parku Papieskim w Rzeszowie

XI Tydzień Wychowania w Polsce

Informacje organizacyjne dla uczestników beatyfikacji Kard. Wyszyńskiego i M. Czackiej

KOMUNIKATY KURII – 23. Niedziela Zwykła, 05.09.2021 r.

Nie jesteś ochrzczony? Możesz to zmienić! Zaproszenie Diecezjalnego Centrum Katechumenatu

Klerycy z Rzeszowa wrócili z Afryki

Pomoc dla Afgańczyków. Na co będą przeznaczone pieniądze ze zbiórki pod kościołami

Caritas przekazała przybory szkolne dzieciom z Ukrainy