Ogłoszenia duszpasterskie 21 Niedziela zwykła – 25.08.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 21 Niedziela zwykła – 25.08.2019r.

1. Dzisiaj w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za tegoroczne plony ziemi. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo dla rolników.

2. W poniedziałek 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej. O godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. Od poniedziałku codziennie spowiedź dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

5. Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne na ogrodzenie cmentarza parafialnego. Można je nadal składać w zakrystii lub na konto parafialne.

6. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze dzień ogólnopolskiego dziękczynienia za plony.

7. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, składka na WSD w Rzeszowie. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po południu od godz. 15:00 prowadzić je będzie apostolat Margaretka w 10 rocznicę powstania w naszej parafii. Po mszy świętej wieczornej w domu strażaka spotkanie organizacyjne rocznicowe. Zapraszamy.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Anna Misiewicz 2)Iwona Mazur 3)Wiktoria Bieda 4)Elżbieta Rosińska 5)Bożena Lew 6)Aneta Gancarz 7)Grażyna Krupa 8)Anna Dudek 9)Krzysztof Tama 10)Maria Jastrząb.

9. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, środę o godz. 7:00 i 18:00, w wtorek i w czwartek o godz. 7:00, w piątek i w sobotę o godz. 18:00.

10. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Cezary Jan Draus syn Igora i Anny Maternia, st. wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Sion w Szwajcarii, parafia Sion – Szwajcaria z Dianą Anną Wisz córka Ryszarda i Marty Jabłońskiej, st. wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. I


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi