Ogłoszenia Duszpasterskie 2 Niedziela zwykła – 17.01.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia Duszpasterskie 2 Niedziela zwykła – 17.01.2016 r.

 1. Dzisiaj składka na ogrzewanie kościoła.

 1. Dzisiaj w kościele katolickim Dzień Judaizmu, a jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 1. We wtorek, 19 stycznia, Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji, główne uroczystości w Katedrze Rzeszowskiej o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa.

 1. W środę, 20 stycznia po Mszy św. Adoracja N.S. wynagradzająca za grzechy świata i w parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

 1. W piątek, 22 stycznia w Palikówce o godz. 19:00 w ramach przygotowań do ŚDM w Krakowie spotkanie modlitewne młodzieży z naszego dekanatu.

 1. Zakończyła się Kolęda – Wizyta Duszpasterska. Składam bóg zapłać parafianom za przyjęcie w domach i ofiary składane z racji kolędy na tacę.

 1. Spotkanie dla bierzmowanych w czwartek o godz. 17:00.

 1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Jachowicz Maria, 2) Ząbek Beata, 3) Laskowska Maria, 4) Wisz Elżbieta, 5) Jachowicz Lidia, 6) Jachowicz Zofia, 7) Gunia Anna, 8) Morycz Ewa.
  W związku z tym, że nie ma kościelnego sprzątający informują w zakrystii, kiedy przyjdą sprzątać kościół w poniedziałek rano czy wieczorem.


 1. Msze św. w tygodniu o godz. 17:00.

INTENCJE MSZALNE – 18.01. – 24.01.2016 r.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


OGŁOSZENIA SPOŁECZNE

W dniu 19.01.2016 r. (wtorek) o godz. 13:00 w remizie OSP w Strażowie będą rozdawane jabłka przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnem. Ilość ograniczona do wyczerpania zapasów. Wójt Gminy Krasne Wilhelm Woźniak.


Ochotnicza Straż Pożarna w Strażowie zaprasza druhów i sympatyków na zebranie sprawozdawczo – wyborcze w dniu 23.01.2016 r. (sobota) o godz. 18:00 w domu ludowym w Strażowie. Prezes OSP Strażów Piotr Lęcki.


Przejdź do paska narzędzi