Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Zwykła – 15.01.2017 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Zwykła – 15.01.2017 r.

1. Dziś składka na ogrzewanie kościoła.

2. We wtorek obchodzimy w kościele Dzień Judaizmu.

3. W środę rozpoczyna się tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W czwartek Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji.

5. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca, w tym dniu Caritas Parafialny odmawia Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6. Zakończyła się kolęda – Wizyta Duszpasterska. Bóg zapłać parafianom za miłe przyjęcie i składane ofiary z racji kolędy na tacę.

7. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła. Różaniec w tym tygodniu prowadzi Róża Rydzik Anny.

8. Bardzo proszę o dopilnowanie, by nie wywozić z domów śmieci w workach i składować w kubłach na cmentarzu. Jeżeli zauważymy, że ktoś przywozi śmieci na cmentarz ma obowiązek zawiadomić radę cmentarną, podobnie z kradzieżami wiązanek kwiatów lub zniczy. Ostatnio zdarzają się takie przypadki, a ja nie jestem w stanie tego sam dopilnować!

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Stanisława Pietraszek 2)Maria Szpyrka 3)Magdalena Józefczyk 4)Liliana Ignac 5)Wanda Opalińska 6)Anna Zdeb 7)Barbara Świgoń 8)Justyna Furman 9)Paweł Furman 10)Urszula Szozda.

10. Msze święte w tygodniu o godz. 17:00, w poniedziałek o godz. 7:00 rano.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi