Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017r.

1. Dziś po mszach świętych zbiórka do puszek na cele misyjne. Po południu Gorzkie Żale o godz. 15:30 z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Kazaniem Pasyjnym
i Msza święta. Składka z Gorzkich Żali na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

2. W poniedziałek 13 marca br. czwarta rocznica wyboru Ojca św. Franciszka, dzień modlitw w intencji kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny.

3. W czwartek po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii.

4. W tym tygodniu wypada trzeci piątek miesiąca – Koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas Parafialny.

5. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca składka na ogrzewanie kościoła.

6. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła.

7. Różaniec tym tygodniu prowadzi róża Gancarz Katarzyny.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Kluz Monika, 2)Skomra Dorota, 3)Sieczko Ewa, 4)Materna Jolanta, 5)Mazur Ewa, 6)Chmiel Beata, 7)Kwiecień Anna, 8)Zakroczmenna Elżbieta, 9)Ostrowska Aneta.

9. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek, w środę, w piątek i w sobotę rano o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.

10. Są do nabycia z Caritasu baranki wielkanocne w cenie 4 zł. Ofiara z baranków będzie przekazana do Caritas Diecezjalnego dla biednych i potrzebujących.

źródło: youtube.com